Kabaret pod Wyrwigroszem w Bieczu

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Bieczu kolejny raz pokazał, że nie próżnuje. W piątek 28 października 2016r. na zaproszenie Dyrektora M-GOK Pana Pawła Jamro w sali widowiskowej kina „Farys" wystąpił niewątpliwie jeden z najdłużej działających na polskiej scenie rozrywkowej - krakowski „Kabaret pod Wyrwigroszem". Bilety sprzedały się w mgnieniu oka, co świadczy o wciąż ogromnym zainteresowaniu takimi wydarzeniami.

Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polaski oraz Andrzej Kozłowski wystąpili z jubileuszowym programem „Variate" i zafundowali widzom prawie dwie godziny fantastycznej zabawy. Artyści od samego początku nawiązali niesamowity kontakt z publicznością i tak pozostało już do końca. Nie obyło się oczywiście bez bisów i długich oklasków.

Po występie ustawiła się długa kolejka fanów oczekujących na autograf oraz pamiątkowe zdjęcie z kabareciarzami.

Serdecznie dziękujemy Kabaretowi za przybycie do nas z dużą dawką dobrego humoru, natomiast widzom za liczną obecność i życzliwe przyjęcie artystów.

Zapraszamy na koncert Andrzeja Rybińskiego, który odbędzie się w szkole w Rożnowicach 20 listopada! Bilety w cenie 35 zł do nabycia w siedzibie M-GOK. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie: 13 44 71 034.