Eleni w Bieczu po raz drugi!

W sobotę, 22 kwietnia 2017 roku już po raz drugi w bieckim kinie „Farys" odbył się koncert sławnej i cenionej piosenkarki Eleni. To wydarzenie muzyczne odbiło się szerokim echem wśród mieszkańców naszego miasta, którzy podobnie jak dwa lata temu licznie stawili się na występ tej znakomitej artystki. Bilety sprzedały się bardzo szybko, a sala kinowa wypełniona była po brzegi. Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bieczu, Pan Paweł Jamro powitał piosenkarkę, która przez ponad półtorej godziny urzekała publiczność swoimi utworami, zachęcając jednocześnie do aktywnego uczestnictwa i zabawy. Zaśpiewała największe przeboje z dawnych lat po polsku i po grecku, ale nie zabrakło również piosenek

z jej najnowszej płyty. Eleni oraz inni członkowie zespołu zachwycili wszystkich niezwykłą otwartością i poczuciem humoru. Tuż po koncercie Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury wręczył gwieździe wieczoru bukiet kwiatów i podziękował jej za tak ujmujący występ. Oczarowana publiczność nagrodziła wokalistkę owacjami na stojąco. Na koniec Eleni i cała widownia zaśpiewała legendarną „Barkę". Chwilę później chętni mogli zakupić płytę artystki, jak również zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie, czy też poprosić o autograf.

Serdecznie dziękujemy Pani Eleni i całemu jej zespołowi za przyjęcie zaproszenia na drugi już występ na scenie kina „Farys" w Bieczu. Pozostaje mieć nadzieję, że nie był to jej ostatni koncert w naszym mieście i będzie jeszcze okazja podziwiać talent, a także wysłuchać fantastycznego głosu i wielu przebojów tej wspaniałej i ciepłej osoby.